Bad X-TrEaM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Bad.X-TrEaM.ro / Bad.ServeCounterStrike.Com
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
BIGGY.malware-site.www
TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike ! B_160x400_T1_F-2
Subiecte similare
Statistici SERVER Online
Ultimele subiecte
» Cere admin
TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike ! Icon_minitimeMier 21 Sept 2011, 11:23 am Scris de ungureanu

» Cum imi fac cont de torenti GRATUIT ?
TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike ! Icon_minitimeLun 25 Apr 2011, 12:06 pm Scris de superbiggy

» CUM MAI PUTEM SA INTRAM PE NARCIS.SERVECOUNTERSTRIKE.COM ZILELE ASTEA ???
TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike ! Icon_minitimeDum 12 Sept 2010, 7:52 am Scris de superbiggy

» Cerere Admin
TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike ! Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 2:06 pm Scris de superbiggy

» HELP ! Cine ne poate ajuta ?!? PROBLEMA 1
TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike ! Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 2:05 pm Scris de superbiggy

» fy_snow_orange
TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike ! Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 1:52 pm Scris de superbiggy

» Retragere Admin
TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike ! Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 1:50 pm Scris de superbiggy

» MAA, UNDE SUNTE-TI ?!?
TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike ! Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 7:07 am Scris de superbiggy

» TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike !
TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike ! Icon_minitimeJoi 10 Iun 2010, 8:44 am Scris de superbiggy

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum

 

 TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike !

In jos 
AutorMesaj
superbiggy
Admin
Admin
superbiggy


Mesaje : 79
Participare : 180
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike ! Empty
MesajSubiect: TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike !   TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike ! Icon_minitimeJoi 10 Iun 2010, 8:44 am

Oricine poate sa inregistreze sau sa vada un DEMO in Counter Strike nu trebuie sa fii ADMIN.

Inregistrare DEMO !

Din postura de SPECTATOR, te fixezi pe jucatorul pe care doresti sa il inregistrezi sau in pozitia din care vrei sa se faca inregistrarea, deschizi CONSOLA (~) si scrii:
record NUME

Cind ai hotarat sa opresti inregistrarea scrii in CONSOLA (~):
STOP
In acel moment in PC-ul tau in Directorul unde ai instalat jocul Counter Strike (Exemplu: D/Jocuri/Counter Strike/cstrike) iti va apare NUME.dem exact ce ai inregistrat in DEMO.

Vizionare DEMO !

Deschizi jocul, CONSOLA (~) si scrii:
PLAY NUME.dem
Rezultatul incepe redarea DEMO-lui inregistrat.
Daca va trimite cineva un DEMO il copiati unde ati instalat jocul (Exemplu: D/Jocuri/Counter Strike/cstrike) si urmati pasii de la Vizionare DEMO !

Have Fun !
Sus In jos
http://www.superbiggy.ro
 
TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» TUTORIAL cum depistezi un CODAT !
» TUTORIAL cum gasesti pozele pe care ti le solicita Adminu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bad X-TrEaM :: connect biggy.malware-site.www / add to fav 188.212.106.134:27015 :: TUTORIALE !-
Mergi direct la: