Bad X-TrEaM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Bad.X-TrEaM.ro / Bad.ServeCounterStrike.Com
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
BIGGY.malware-site.www
TUTORIAL testare/verificare suspecti Metoda TeamViewer ! B_160x400_T1_F-2
Subiecte similare
Statistici SERVER Online
Ultimele subiecte
» Cere admin
TUTORIAL testare/verificare suspecti Metoda TeamViewer ! Icon_minitimeMier 21 Sept 2011, 11:23 am Scris de ungureanu

» Cum imi fac cont de torenti GRATUIT ?
TUTORIAL testare/verificare suspecti Metoda TeamViewer ! Icon_minitimeLun 25 Apr 2011, 12:06 pm Scris de superbiggy

» CUM MAI PUTEM SA INTRAM PE NARCIS.SERVECOUNTERSTRIKE.COM ZILELE ASTEA ???
TUTORIAL testare/verificare suspecti Metoda TeamViewer ! Icon_minitimeDum 12 Sept 2010, 7:52 am Scris de superbiggy

» Cerere Admin
TUTORIAL testare/verificare suspecti Metoda TeamViewer ! Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 2:06 pm Scris de superbiggy

» HELP ! Cine ne poate ajuta ?!? PROBLEMA 1
TUTORIAL testare/verificare suspecti Metoda TeamViewer ! Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 2:05 pm Scris de superbiggy

» fy_snow_orange
TUTORIAL testare/verificare suspecti Metoda TeamViewer ! Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 1:52 pm Scris de superbiggy

» Retragere Admin
TUTORIAL testare/verificare suspecti Metoda TeamViewer ! Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 1:50 pm Scris de superbiggy

» MAA, UNDE SUNTE-TI ?!?
TUTORIAL testare/verificare suspecti Metoda TeamViewer ! Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 7:07 am Scris de superbiggy

» TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike !
TUTORIAL testare/verificare suspecti Metoda TeamViewer ! Icon_minitimeJoi 10 Iun 2010, 8:44 am Scris de superbiggy

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum

 

 TUTORIAL testare/verificare suspecti Metoda TeamViewer !

In jos 
AutorMesaj
superbiggy
Admin
Admin
superbiggy


Mesaje : 79
Participare : 180
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

TUTORIAL testare/verificare suspecti Metoda TeamViewer ! Empty
MesajSubiect: TUTORIAL testare/verificare suspecti Metoda TeamViewer !   TUTORIAL testare/verificare suspecti Metoda TeamViewer ! Icon_minitimeJoi 03 Dec 2009, 8:21 am

In urma evolutiei cheaturilor pentru Counter Strike cea mai sincera si eficienta metoda de verificare a unui suspect este aceea de verificare directa de catre Admin, in perfecta legalitate si cu acceptul suspectului bineinteles, a continutului PC-ului suspectat.
Exista pentru aceasta Metoda TeamViewer.
Cu ajutorul programului TeamViewer se poate verifica continutul unui PC de la distanta prin internet ca si cum am naviga in propriul PC. Ambele persoane vad exact ce se intimpla si PC-ul gazda poate prelua oricand controlul actiunilor din PC-ul sau cind este verificat daca considera ca este abuziv sau nepotrivit comportamentul celui care verifica. Aveti grija cui dati voie sa acceseze cu TeamViewer PC-ul Dvs. Nu dati voie persoanelor necunoscute sa acceseze continutul PC-ului Dvs sau/si urmariti intotdeauna toata sedinta de verificare prin TeamViewer pentru a preveni actiunile nedorite ale Oaspetelui care va navigheaza in PC.
TeamViewer este un program GRATUIT si LEGAL care se poate descarca vizitand pagina oficiala www.teamviewer.com sau apasand AICI descarci TeamViewer
Dupa rulare/instalare oferiti Adminului ID si PASS de la TeamViewer si urmarind si detinand perfect controlul asupra verificarii din partea PC-ului gazda ingaduiti Adminului sa verifice continutul fisierelor din PC-ul suspect, NU CELE PERSONALE ci strict ce conteaza la verificare (programele instalate, continutul games/counter strike, program files si fara exces de zel o verificare rapida dar conclusiva a intregului HDD in cautarea de fisiere care sa indice folosirea CHATURILOR in CS)
Orice suspect care ofera acceptul verificarii prin metoda TeamViewer trebuie sa stie ca Controlul poate fi solicitat si cu alta ocazie si de alt Admin, o singura verificare nu este intotdeauna concludenta. Verificarea prin TeamViewer survine mai mereu dupa ce jucatorul a primit BAN.
Incurajez jucatorii sa fie corecti si sa deie dovada de rabdare si transparenta, nimeni nu va fi neindreptatit. Dupa verificare in functie de rezultat se SCOATE imediat BAN-ul si se posteaza rezultatul pe FORUM, NAME verificat cu TeamViewer de catre Admin NAME la data de, rezultat POZITIV sau NEGATIV si cu explicatie/screenshot.
Sus In jos
http://www.superbiggy.ro
 
TUTORIAL testare/verificare suspecti Metoda TeamViewer !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» REZULTATE Metoda TeamViewer
» TUTORIAL cum creez un SPRAY personalizat pt CS 1.6
» TUTORIAL cum gasesti pozele pe care ti le solicita Adminu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bad X-TrEaM :: connect biggy.malware-site.www / add to fav 188.212.106.134:27015 :: TUTORIALE !-
Mergi direct la: