Bad X-TrEaM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Bad.X-TrEaM.ro / Bad.ServeCounterStrike.Com
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
BIGGY.malware-site.www
TUTORIAL cum depistezi un CODAT ! B_160x400_T1_F-2
Subiecte similare
Statistici SERVER Online
Ultimele subiecte
» Cere admin
TUTORIAL cum depistezi un CODAT ! Icon_minitimeMier 21 Sept 2011, 11:23 am Scris de ungureanu

» Cum imi fac cont de torenti GRATUIT ?
TUTORIAL cum depistezi un CODAT ! Icon_minitimeLun 25 Apr 2011, 12:06 pm Scris de superbiggy

» CUM MAI PUTEM SA INTRAM PE NARCIS.SERVECOUNTERSTRIKE.COM ZILELE ASTEA ???
TUTORIAL cum depistezi un CODAT ! Icon_minitimeDum 12 Sept 2010, 7:52 am Scris de superbiggy

» Cerere Admin
TUTORIAL cum depistezi un CODAT ! Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 2:06 pm Scris de superbiggy

» HELP ! Cine ne poate ajuta ?!? PROBLEMA 1
TUTORIAL cum depistezi un CODAT ! Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 2:05 pm Scris de superbiggy

» fy_snow_orange
TUTORIAL cum depistezi un CODAT ! Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 1:52 pm Scris de superbiggy

» Retragere Admin
TUTORIAL cum depistezi un CODAT ! Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 1:50 pm Scris de superbiggy

» MAA, UNDE SUNTE-TI ?!?
TUTORIAL cum depistezi un CODAT ! Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 7:07 am Scris de superbiggy

» TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike !
TUTORIAL cum depistezi un CODAT ! Icon_minitimeJoi 10 Iun 2010, 8:44 am Scris de superbiggy

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum

 

 TUTORIAL cum depistezi un CODAT !

In jos 
AutorMesaj
superbiggy
Admin
Admin
superbiggy


Mesaje : 79
Participare : 180
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

TUTORIAL cum depistezi un CODAT ! Empty
MesajSubiect: TUTORIAL cum depistezi un CODAT !   TUTORIAL cum depistezi un CODAT ! Icon_minitimeVin 06 Noi 2009, 8:40 am

Consider ca este de foarte mare importanta acest thread pentru toti jucatorii de CS de pe serverul Bad X-TrEaM

CODAT nu este orice jucator care are un scor bun !

Cine are WALL se uita si trage prin pereti, oricine joaca CS de mai mult de o luna poate sesiza un jucator cu WALL.
Cine are SPEED ,...e cel mai usor de depistat. Se mista foarte repede pe toata harta.
Cine are AIM omoara instantaneu cu un singur glont pe orice adversar ii apare in fata. Tinta jucatorului cu AIM sare direct pe capul victimei din orice pozitie.

ORICE jucator de CS indiferent de statut pe majoritatea serverelor de cs se pot pune spectatori si pot urmari cum joaca alt jucator.
Cind au ceva de reclamat despre un jucator ai pot inregistra jocul din postura de spectator ca apoi sa trimita inregistrarea (NICK.dem) unui admin sa ia masurile care se impun.

Cum poti inregistra jocul unui jucator ( Sa faci un DEMO )

Din postura de SPECTATOR scrii in consola ( ~ ) "record NICK" si incepe inregistrarea. Cind vrei sa opresti inregistrarea scrii in consola "stop" si se salveaza in DIRECTORUL unde ati instalat jocul EX: games/counter strike/cstrike NICK.dem (exact locul unde vi se salveaza si pozele atunci cind va face un admin screenshot-uri)
Pentru a vedea din nou ce ati inregistrat scrieti tot in consola "playdemo NICK" .
Acest fisier NICK.dem il trimite-ti unui ADMIN sa ia masuri contra jucatorului codat.
Sus In jos
http://www.superbiggy.ro
 
TUTORIAL cum depistezi un CODAT !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» TUTORIAL testare/verificare suspecti Metoda TeamViewer !
» !CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,...
» TUTORIAL cum gasesti pozele pe care ti le solicita Adminu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bad X-TrEaM :: connect biggy.malware-site.www / add to fav 188.212.106.134:27015 :: TUTORIALE !-
Mergi direct la: