Bad X-TrEaM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Bad.X-TrEaM.ro / Bad.ServeCounterStrike.Com
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
BIGGY.malware-site.www
!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... B_160x400_T1_F-2
Subiecte similare
Statistici SERVER Online
Ultimele subiecte
» Cere admin
!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Icon_minitimeMier 21 Sept 2011, 11:23 am Scris de ungureanu

» Cum imi fac cont de torenti GRATUIT ?
!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Icon_minitimeLun 25 Apr 2011, 12:06 pm Scris de superbiggy

» CUM MAI PUTEM SA INTRAM PE NARCIS.SERVECOUNTERSTRIKE.COM ZILELE ASTEA ???
!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Icon_minitimeDum 12 Sept 2010, 7:52 am Scris de superbiggy

» Cerere Admin
!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 2:06 pm Scris de superbiggy

» HELP ! Cine ne poate ajuta ?!? PROBLEMA 1
!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 2:05 pm Scris de superbiggy

» fy_snow_orange
!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 1:52 pm Scris de superbiggy

» Retragere Admin
!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 1:50 pm Scris de superbiggy

» MAA, UNDE SUNTE-TI ?!?
!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 7:07 am Scris de superbiggy

» TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike !
!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Icon_minitimeJoi 10 Iun 2010, 8:44 am Scris de superbiggy

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum

 

 !CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,...

In jos 
3 participanți

Codat ? Da sau NU
DA
!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Vote_lcap2100%!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Vote_rcap2
 100% [ 5 ]
NU
!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Vote_lcap20%!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Total voturi : 5
 

AutorMesaj
superbiggy
Admin
Admin
superbiggy


Mesaje : 79
Participare : 180
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Empty
MesajSubiect: !CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,...   !CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Icon_minitimeDum 15 Noi 2009, 4:12 pm

Astazi duminica 11-15 ora 3 jumate cosmin stelistu impreuna cu the true legend (pe care il suspectez de asemenea) ma impusca de imi sareau capacele, nu am avut niciodata scor negativ (10 cu 12). am ales sa il testez pe cosmin primul. i-am facut 4 poze. au iesit instantaneu amandoi de pe server lasandu-ma singur si cosmin mi-a trimis 3 basini de poze editate cu 5 zile inainte Smile) habar nu a avut sa puna extensia pozelor inapoi si cind i-am spus ca sunt 4 a inghetzat, el credea ca adminii fac doar 3 poze,...Smile)) si bineinteles nu a mai avut de unde sa mai puna inca una,...

"(11/15/2009 3:32:40 PM): !CoSmYn StElYsTu!: nu ai vazut ce scor am avut?
(11/15/2009 3:32:48 PM): !CoSmYn StElYsTu!: uitate la legend ce scor are
(11/15/2009 3:32:50 PM): superbiggy: unde este a 4-a poza?
(11/15/2009 3:33:06 PM): !CoSmYn StElYsTu!: nu gasesc numa astea 3 de pe orange si mai am 3 de pe inferno
(11/15/2009 3:33:11 PM): superbiggy: *** THE THRUE LEGEND killed branza with a headshot from ak47 ***
* ADMIN BIGGY i-a facut o poza lui !CoSmYn StElYsTu!.
* ADMIN BIGGY i-a facut o poza lui !CoSmYn StElYsTu!.
* ADMIN BIGGY i-a facut o poza lui !CoSmYn StElYsTu!.
* ADMIN BIGGY i-a facut o poza lui !CoSmYn StElYsTu!.
*DEAD* BIGGY : p
(11/15/2009 3:33:14 PM): superbiggy: 4 poze"

poza trimisa de el
!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Fy_snow_orange0002.bmp

!CoSmYn StElYsTu! a trucat 3 poze pe fy_snow_orange si inca 3 pe inferno, probabil unde joaca el cs si le trimitea pe alea la cererea adminului numai ca eu i-am facut,...4, BAD poate verifica din log-ul serverului cu data de astazi ( HLDS\cstrike\addons\amxmodx\logs\ ). Cind i-am facut pozele a iesit instantaneu de pe server, ca nu cumva sa ii mai fac si altele ca nu mai avea ce sa trimita, (ca de trimis mi-a trimis cum se vede si in atasament) fy_snow_orange.bmp.png Very Happy

Uitati-va in proprietati cind este creeata ,...Smile)) o incercare premeditata si jenanta de a scapa de depistarea WALL-ului prin metoda amx_ss.

!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Cosmin1


Ultima editare efectuata de catre superbiggy in Dum 15 Noi 2009, 8:44 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.superbiggy.ro
Elektro
Admin
Admin
Elektro


Mesaje : 37
Participare : 65
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Empty
MesajSubiect: Re: !CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,...   !CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Icon_minitimeDum 15 Noi 2009, 8:42 pm

Dc Eram in locul tau ii faceam 10 poze , nu 4 : ) )

Eram 100% sigur ca umbla cu ce nu trebuie , acu mai ramane LEGEND....

Ai apucat sa ii dai ban ????
Sus In jos
https://bad-counterstrike.forumgratuit.ro
superbiggy
Admin
Admin
superbiggy


Mesaje : 79
Participare : 180
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Empty
MesajSubiect: Re: !CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,...   !CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Icon_minitimeDum 15 Noi 2009, 8:44 pm

negativ, dar are BAD ip-ul lui in LOGS ( HLDS\cstrike\addons\amxmodx\logs\ DATA DE AZI )
Sus In jos
http://www.superbiggy.ro
evilk1d
Incepator
Incepator
evilk1d


Mesaje : 4
Participare : 4
Data de inscriere : 06/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Alexandria

!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Empty
MesajSubiect: Re: !CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,...   !CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Icon_minitimeLun 16 Noi 2009, 10:14 pm

Putea macar sa schimbe si el extensia. Parerea mea: codat.
Off: Ieri (16 noiembrie) nu a mers serverul sau am primit eu ban? Si asa il am promis de mult timp de la bad, desi eu sunt curat. Cu greu l-am convins sa nu imi dea Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Empty
MesajSubiect: Re: !CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,...   !CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,... Icon_minitime

Sus In jos
 
!CoSmYn StElYsTu! - CODAT - WALL sigur ! el stie ce mai are pe acolo,...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» c-walker ADMIN CODAT !
» LAM PRINS PE CEL MAI MARE CODAT DE PE SRV : HOUSE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bad X-TrEaM :: connect biggy.malware-site.www / add to fav 188.212.106.134:27015 :: Reclamatii !!!-
Mergi direct la: