Bad X-TrEaM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Bad.X-TrEaM.ro / Bad.ServeCounterStrike.Com
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
BIGGY.malware-site.www
BAN!!!Fara poze! B_160x400_T1_F-2
Statistici SERVER Online
Ultimele subiecte
» Cere admin
BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeMier 21 Sept 2011, 11:23 am Scris de ungureanu

» Cum imi fac cont de torenti GRATUIT ?
BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeLun 25 Apr 2011, 12:06 pm Scris de superbiggy

» CUM MAI PUTEM SA INTRAM PE NARCIS.SERVECOUNTERSTRIKE.COM ZILELE ASTEA ???
BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeDum 12 Sept 2010, 7:52 am Scris de superbiggy

» Cerere Admin
BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 2:06 pm Scris de superbiggy

» HELP ! Cine ne poate ajuta ?!? PROBLEMA 1
BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 2:05 pm Scris de superbiggy

» fy_snow_orange
BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 1:52 pm Scris de superbiggy

» Retragere Admin
BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 1:50 pm Scris de superbiggy

» MAA, UNDE SUNTE-TI ?!?
BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 7:07 am Scris de superbiggy

» TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike !
BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeJoi 10 Iun 2010, 8:44 am Scris de superbiggy

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum

 

 BAN!!!Fara poze!

In jos 
+3
superbiggy
evilk1d
!CoSmYn StElYsTu!
7 participanți
AutorMesaj
!CoSmYn StElYsTu!
Incepator
Incepator



Mesaje : 1
Participare : 8
Data de inscriere : 01/11/2009

BAN!!!Fara poze! Empty
MesajSubiect: BAN!!!Fara poze!   BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeVin 20 Noi 2009, 9:36 pm

Voi toti atzi votat de mine ca sunt codat...(WALL si nush ce a mai zis BIGGY)Cand mi-a cerut pozele i-am dat doar care le-am avut de pe orange adika 3 si mai aveam 3 de pe inferno!!!(asta a fost duminica)Azi (20 noiembrie) am luat ban fara poze si fara nik numa am vazut k am luat ban!!!...Nush ce aveti toti k mn...da uitativa si la altii si facetile ce mi-ati facut mie!Nu sunt singurul pe care il puteti acuza de cod!Sunt multi!Deci mai luati si pe altii la rost(Legend,ev1il.kid, Electro, Biggy (etc.)
Sus In jos
evilk1d
Incepator
Incepator
evilk1d


Mesaje : 4
Participare : 4
Data de inscriere : 06/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Alexandria

BAN!!!Fara poze! Empty
MesajSubiect: Re: BAN!!!Fara poze!   BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeVin 20 Noi 2009, 11:15 pm

Cosmine, stii ce faci tu acum? Mergi pe sistemul: "Daca moare capra mea sa moara si capra vecinului!". Nu oi fi tu singurul care poate fi acuzat de cod, dar tu nu ai dat pozele, asta e problema. Ai dat niste poze care in mod sigur nu erau facute de Biggy pe serverul lui Bad. Mie cand mi s-au cerut poze le-am dat pe cele care trebuia si am fost curat. Daca tu ai dat alte poze, inseamna ca ai ceva de ascuns.
Sus In jos
superbiggy
Admin
Admin
superbiggy


Mesaje : 79
Participare : 180
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

BAN!!!Fara poze! Empty
MesajSubiect: aha, aha,....   BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeSam 21 Noi 2009, 8:45 am

bravo evilkid, touche,... ai perfecta dreptate !
Sus In jos
http://www.superbiggy.ro
Elektro
Admin
Admin
Elektro


Mesaje : 37
Participare : 65
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

BAN!!!Fara poze! Empty
MesajSubiect: Re: BAN!!!Fara poze!   BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeDum 22 Noi 2009, 6:08 pm

Cosmine esti cls a VIII-a dupa cum spui u , BIGGY are peste 20 de ani . Deci are mai multi ani de scoala decat ai u de viatza.... tu un mucos ar trebui sa vorbesti frumos sa il respecti si sa taci , nici macar nu sti sa editezi o poza .... RUSINE !!!! Nu mai vorbi , ca te murdaresti de rah*t pe la gura Wink ; ) Exclamation Twisted Evil
Sus In jos
https://bad-counterstrike.forumgratuit.ro
The Dr@gon Rex III
Incepator
Incepator



Mesaje : 7
Participare : 10
Data de inscriere : 03/11/2009
Localizare : Baia Mare

BAN!!!Fara poze! Empty
MesajSubiect: Re: BAN!!!Fara poze!   BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeDum 22 Noi 2009, 9:37 pm

Cosmine tu mai joci si cu coduri asa k nu spune k nu ejti codat....Cateodata ejti, cateodata nu.De mai multe ori ejti....
Sus In jos
dyly
Incepator
Incepator



Mesaje : 2
Participare : 2
Data de inscriere : 02/12/2009

BAN!!!Fara poze! Empty
MesajSubiect: Re: BAN!!!Fara poze!   BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeMier 02 Dec 2009, 12:49 am

am luat ban fara poze mai ales k am mai dat poze adminului bad.am luat ban pentru k jucam bine si bad a recunoscut k se cam oftica k prea joc bine k sunt suspect si pana la urma mi-a dat ban si gat,fara poze fara nimic.Nu asa se face traba,eu de aia nu pot de faptu k nu mai joc p acest server dar nu imi place sa iau ban aiurea de la un ofticat imatur,care nu stie sa piarda.Eu joc bine si gata,am mai dat poze...deci dak era o problema mai dadeam alte poze si gata.
Sus In jos
Elektro
Admin
Admin
Elektro


Mesaje : 37
Participare : 65
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

BAN!!!Fara poze! Empty
MesajSubiect: Re: BAN!!!Fara poze!   BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeMier 02 Dec 2009, 7:51 pm

Eu promit sa vb cu el , sa iti scoata banul ... Cool
Sus In jos
https://bad-counterstrike.forumgratuit.ro
superbiggy
Admin
Admin
superbiggy


Mesaje : 79
Participare : 180
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

BAN!!!Fara poze! Empty
MesajSubiect: Re: BAN!!!Fara poze!   BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeJoi 03 Dec 2009, 7:54 am

Inainte de toate, dyly are si de la mine o BILA ALBA, din experienta mea de jucator, dupa ce l-am urmarit si testat de citeva ori consider ca dyly joaca bine si sunt slabe sanse sa fie si codat.

In alta ordine de idei, cea mai grea slujba o are BAD ca si Owner/Admin al unui server care se vrea curat si corect si spun asta pentru ca lucrurile au degenerat foarte mult si noua generatie de coduri fac aporape imposibila depistarea unui codat. Sunt foarte multe coduri bine create, wall care nu apare in poze, blind/flash fictiv care anunta jucatorul cind este orbit chiar si cu cod, aim programabil, etc, etc. Sunt coduri care trec si de sistemele de securitate anticheat chiar si de sxe injected,... nu pot fi depistate decit cu DEMO si/sau vazut in timp ce joaca de un jucator de cs experimentat.
Deja de acum testul cu pozele si blind/flash-ul raman unelte pentru depistarea unui codat de talie mica, incepator si cum oamenii sunt capabili sa invete repede si mai mereu ce este rau,...
In concluzie sunt de partea lui BAD caci NIMENI nu poate fi 100% declarat jucator curat chiar si dupa verificarile uzuale decit daca ofera acces la PC propriu prin Team Viewer.

BAD eu zic ca DYLY e OK. Admini fiti cu ochii pe stilul de joc al suspectilor, nu mai pune-ti baza in comenzile de testare decit 50% restul este pur si simplu experienta/intuitia voastra si analiza la rece a ceea ce vedeti in stilul de joc al suspectilor.

UN CAZ POTRIVIT PENTRU METODA DE VERIFICATE CU TEAMVIEWER !, (propusa de mine in TUTORIALE).
Sus In jos
http://www.superbiggy.ro
BAD
V.I.P.
V.I.P.
BAD


Mesaje : 25
Participare : 53
Data de inscriere : 29/10/2009
Localizare : Arges

BAN!!!Fara poze! Empty
MesajSubiect: Re: BAN!!!Fara poze!   BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeDum 14 Feb 2010, 8:37 pm

maaaaaammmmmaaaaaaaaaaa dyyyyylyyyyyyyyyyyyyyyy
Sus In jos
BAD
V.I.P.
V.I.P.
BAD


Mesaje : 25
Participare : 53
Data de inscriere : 29/10/2009
Localizare : Arges

BAN!!!Fara poze! Empty
MesajSubiect: Re: BAN!!!Fara poze!   BAN!!!Fara poze! Icon_minitimeDum 14 Feb 2010, 8:38 pm

sunt ofticat???????
ce draqu e aia?????
Sus In jos
Continut sponsorizat





BAN!!!Fara poze! Empty
MesajSubiect: Re: BAN!!!Fara poze!   BAN!!!Fara poze! Icon_minitime

Sus In jos
 
BAN!!!Fara poze!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bad X-TrEaM :: connect biggy.malware-site.www / add to fav 188.212.106.134:27015 :: Reclamatii !!!-
Mergi direct la: