Bad X-TrEaM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Bad.X-TrEaM.ro / Bad.ServeCounterStrike.Com
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
BIGGY.malware-site.www
cei mai buni de pe server B_160x400_T1_F-2
Statistici SERVER Online
Ultimele subiecte
» Cere admin
cei mai buni de pe server Icon_minitimeMier 21 Sept 2011, 11:23 am Scris de ungureanu

» Cum imi fac cont de torenti GRATUIT ?
cei mai buni de pe server Icon_minitimeLun 25 Apr 2011, 12:06 pm Scris de superbiggy

» CUM MAI PUTEM SA INTRAM PE NARCIS.SERVECOUNTERSTRIKE.COM ZILELE ASTEA ???
cei mai buni de pe server Icon_minitimeDum 12 Sept 2010, 7:52 am Scris de superbiggy

» Cerere Admin
cei mai buni de pe server Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 2:06 pm Scris de superbiggy

» HELP ! Cine ne poate ajuta ?!? PROBLEMA 1
cei mai buni de pe server Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 2:05 pm Scris de superbiggy

» fy_snow_orange
cei mai buni de pe server Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 1:52 pm Scris de superbiggy

» Retragere Admin
cei mai buni de pe server Icon_minitimeMier 08 Sept 2010, 1:50 pm Scris de superbiggy

» MAA, UNDE SUNTE-TI ?!?
cei mai buni de pe server Icon_minitimeLun 09 Aug 2010, 7:07 am Scris de superbiggy

» TUTORIAL Cum inregistrezi/vezi un DEMO din Counter Strike !
cei mai buni de pe server Icon_minitimeJoi 10 Iun 2010, 8:44 am Scris de superbiggy

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum

 

 cei mai buni de pe server

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
The Dr@gon Rex III
Incepator
Incepator



Mesaje : 7
Participare : 10
Data de inscriere : 03/11/2009
Localizare : Baia Mare

cei mai buni de pe server Empty
MesajSubiect: cei mai buni de pe server   cei mai buni de pe server Icon_minitimeMar 03 Noi 2009, 4:14 pm

Cei mai buni de pe server sunt :BIGGY, BAD si SYLVESTER .Ei 3 NU se pot compara cu nimeni si punct!SERVER de milioane!SUNTETI cei mai tari!
Sus In jos
Elektro
Admin
Admin
Elektro


Mesaje : 37
Participare : 65
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

cei mai buni de pe server Empty
MesajSubiect: Re: cei mai buni de pe server   cei mai buni de pe server Icon_minitimeMar 03 Noi 2009, 9:56 pm

aaaa.... Dragoane ... eu nu sunt bun ... aaaa ????? Sad scratch bne , sa vezi ce iti fac 🔫 Exclamation cherry
Sus In jos
https://bad-counterstrike.forumgratuit.ro
BAD
V.I.P.
V.I.P.
BAD


Mesaje : 25
Participare : 53
Data de inscriere : 29/10/2009
Localizare : Arges

cei mai buni de pe server Empty
MesajSubiect: Re: cei mai buni de pe server   cei mai buni de pe server Icon_minitimeMar 03 Noi 2009, 11:19 pm

lasa-l man ca are dreptate
intri si tu azi maine,ieri
Sus In jos
BAD
V.I.P.
V.I.P.
BAD


Mesaje : 25
Participare : 53
Data de inscriere : 29/10/2009
Localizare : Arges

cei mai buni de pe server Empty
MesajSubiect: Re: cei mai buni de pe server   cei mai buni de pe server Icon_minitimeMar 03 Noi 2009, 11:20 pm

a vrut sa spuna}}} ca tu esti inaintea tuturor Very Happy Laughing Twisted Evil Basketball
Sus In jos
superbiggy
Admin
Admin
superbiggy


Mesaje : 79
Participare : 180
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

cei mai buni de pe server Empty
MesajSubiect: Re: cei mai buni de pe server   cei mai buni de pe server Icon_minitimeMier 04 Noi 2009, 10:05 am

Cel mai bun nu inseamna intotdeauna cel cu performantele cele mai notabile, eu admir pe toti jucatorii CORECTI si pe toti cei care indiferent de scor, rank, varsta, ocupatie, statut social, masina care o conduce, gagica cu care se intalneste sau mai stiu eu oricare amanunt care ne defineste personalitatea, are placerea sa revina pe server constant, sa salute, sa joace CS si sa fie Fair Play. BAD felicitari pentru serverul tau si pentru gasca care ai strans-o laolalta.

" Pe lumea asta cel mai bun este cel care munceste cel mai mult ! " H. Anton Mihail

Respect pentru BAD, skywalker, THOR, REX, sylvester, si toti aia care va stiti ca ne tragem gloante si de sireturi pe serverul Bad X-TrEaM . Cool
Sus In jos
http://www.superbiggy.ro
sylvester
Incepator
Incepator



Mesaje : 5
Participare : 5
Data de inscriere : 04/11/2009
Varsta : 52
Localizare : bucuresti oras frumos si pe moto si pe jos

cei mai buni de pe server Empty
MesajSubiect: Re: cei mai buni de pe server   cei mai buni de pe server Icon_minitimeMier 04 Noi 2009, 10:53 am

multa dreptate ai in ceea ce zici bro,sa fii bun la cs inseamna in primul rand sa joci corect.daca folosesti configuri luate dupa net sau mai stiu eu ce iti ofera un avantaj in fata jucatorilor normali,care intra pe server pt. distractie si relaxare esti doar un........(completati pe linia punctata).orice om are stari,bune sau rele si pierde sau castiga in functie de starea de spirit..doar un robot sau un codat poate fi bun 24/24....365zile/365zile sau in functie de anii bisecti 366.
eu de ceva timp am renuntat sa joc pe alte servere cu un motiv intemeiat..aici joc cu amici,virtuali cum sunt ei dar suntem intre prieteni si asta este cel mai important.
daca ma intreaba cineva care sunt cei mai buni pe serv zic asa
vlad,thor,biggy si bad care a fost mereu subiectiv in ce ma priveste in sensul bun..un adevarat prieten
ce imi doresc cel mai tare este ca in loc de 4nume trecute de mine sa fie 10 pe server de aceiasi calitate .pffff era sa uit un nume important JOHN CENA..uite ca sunt 5
Sus In jos
superbiggy
Admin
Admin
superbiggy


Mesaje : 79
Participare : 180
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

cei mai buni de pe server Empty
MesajSubiect: Re: cei mai buni de pe server   cei mai buni de pe server Icon_minitimeMier 04 Noi 2009, 11:22 am

Sylvester spunea:
" ... eu de ceva timp am renuntat sa joc pe alte servere cu un motiv intemeiat..aici joc cu amici,virtuali cum sunt ei dar suntem intre prieteni si asta este cel mai important... "

He he, SUBSCRIU si eu si am facut chiar mai mult,... imi tin serverele deschise DAR ma joc cu voi, si mi-am incalcat si regulile de pe serverele mele si mi-am mai adus si cativa prieteni cu mine sa ne distram impreuna pe Bad X-TrEaM. What a Face
Sus In jos
http://www.superbiggy.ro
Elektro
Admin
Admin
Elektro


Mesaje : 37
Participare : 65
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

cei mai buni de pe server Empty
MesajSubiect: Re: cei mai buni de pe server   cei mai buni de pe server Icon_minitimeMier 04 Noi 2009, 12:50 pm

mama ce mi-au sarit toti in cap lol!Very Happy glumeam si eu cu el Smile) Rolling Eyes
Sus In jos
https://bad-counterstrike.forumgratuit.ro
The Dr@gon Rex III
Incepator
Incepator



Mesaje : 7
Participare : 10
Data de inscriere : 03/11/2009
Localizare : Baia Mare

cei mai buni de pe server Empty
MesajSubiect: Re: cei mai buni de pe server   cei mai buni de pe server Icon_minitimeLun 23 Noi 2009, 6:16 pm

ELEKTRO ai grija k te bat !!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





cei mai buni de pe server Empty
MesajSubiect: Re: cei mai buni de pe server   cei mai buni de pe server Icon_minitime

Sus In jos
 
cei mai buni de pe server
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bad X-TrEaM :: connect biggy.malware-site.www / add to fav 188.212.106.134:27015 :: Discutii intre playeri-
Mergi direct la: